Obsługa najmu lokali

Spółka InfoState Nieruchomości oferuje usługę administrowania indywidualnymi lokalami mieszkalnymi. W ramach usługi zapewniamy właścicielom lokali stałą, niezależną od aktualnego stanu komercjalizacji lokalu, kwotę dochodu.

 

Pełne ryzyko związane z wynajmem nieruchomości, w tym w szczególności promocji oferty najmu, przygotowania i zawarcia umowy najmu, prowadzeniem wszelkich rozliczeń z najemcą lokalu, ponosi Spółka InfoState Nieruchomości.

 

Oferta skierowana jest zarówno do właścicieli pojedynczych lokali, jak i pakietu nieruchomości lokalowych. Parametry oferty przygotowaliśmy z myślą o osobach, które zakup lokalu na wynajem traktują jako długoterminową inwestycję o niskim poziomie ryzyka inwestycyjnego i oczekują stałej, gwarantowanej kwoty comiesięcznych dochodów.

 

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".