InfoState Nieruchomości sp. z o.o.
ul.Wenedów 4
61-614 Poznań
Tel./fax : (061) 822 02 48
mail: sekretariat@infostate.pl
Tel. alarmowy 24h: 519 161 927

Obsługa najmu lokali

InfoState Nieruchomości to poznańska firma, której celem jest profesjonalna obsługa długoterminowego najmu mieszkań i zarządzania nimi dla klientów, którzy chcą wynająć swój lokal, ale obawiają się problemów i kosztów związanych z samodzielnym podejmowaniem tych czynności.

Zakres usługi

Spółka InfoState Nieruchomości oferuje długoterminową usługę administrowania i zarządzania indywidualnymi lokalami. Zapewniamy właścicielom lokali na wynajem kompleksową obsługę procesu najmu, począwszy od znalezienia i weryfikacji najemcy, poprzez bieżące rozliczenia, windykację i nadzór, a skończywszy na protokolarnym przejęciu lokalu od najemcy i rozliczeniu kaucji gwarancyjnej.

Odpowiedzialność spółki

Pełne ryzyko związane z długoterminowym wynajmem nieruchomości i mieszkań, w tym w szczególności promocji oferty usługi, przygotowania i zawarcia umowy oraz prowadzeniem wszelkiej obsługi i rozliczeń z użytkownikiem lokalu, ponosi spółka. Dzięki temu klient nie musi samodzielnie podejmować czynności, które czasami wymagają pogłębionej wiedzy z zakresu administracji, prawa i finansów.

Odbiorcy usługi

Oferta skierowana jest zarówno do właścicieli pojedynczych lokali, jak i pakietu nieruchomości lokalowych. Parametry oferty przygotowaliśmy z myślą o osobach, które zakup lokalu na wynajem traktują jako długoterminową inwestycję o niskim poziomie ryzyka inwestycyjnego i oczekują profesjonalnej obsługi i wsparcia na każdym etapie procesu najmu. Odbiorcami naszych usług są zarówno osoby prywatne, jak i deweloperzy.

Efekt działań

Skorzystanie z oferty skutkuje przeniesieniem odpowiedzialności za udostępnienie lokalu potencjalnym najemcom i ich weryfikacji na spółkę. Tym samym odciążą klienta od wszelkich działań długoterminowych związanych ze znalezieniem najemcy. Kwota dochodu oraz kompleksowa obsługa to najważniejsze zalety usługi oferowanej przez naszą spółkę.

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".