InfoState Nieruchomości sp. z o.o.
ul.Wenedów 4
61-614 Poznań
Tel./fax : (061) 822 02 48
mail: sekretariat@infostate.pl
Tel. alarmowy 24h: 519 161 927

Zarządzanie nieruchomościami

Naszymi kompleksowymi działaniami pragniemy wspierać Klientów w założonych przez nich celach. Przedstawioną na naszej stronie ofertę zarządzania kierujemy przede wszystkich do członków spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych, ale także do osób indywidualnych – właścicieli obiektów handlowych oraz kamienic. Ponadto z naszych usług korzystają również deweloperzy oraz banki.

Nieruchomości mieszkaniowe

Oferujemy administrowanie nieruchomościami zarówno mieszkaniowymi, jak i komercyjnymi. Dla pierwszych z nich w zakresie realizowanych przez nas usług mieści się m.in. gromadzenie dokumentacji technicznej części wspólnych obiektu, prowadzenie wykazu poszczególnych lokali i ich właścicieli, prowadzenie rachunkowości, sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego i wiele innych działań, które bez wątpienia doceni każda wspólnota mieszkaniowa.

Nieruchomości komercyjne

Dla obiektów komercyjnych również oferujemy szereg usług administracyjnych zarówno z zakresu obsługi finansowej, jak i technicznej. Zarządca nieruchomości z naszej firmy sprawuje nadzór nad realizacją umów przez dostawców usług różnego rodzaju, opracowuje zasady rozliczania kosztów, administruje działaniami związanych z najmem, prowadzi księgowość i nie tylko.

Profesjonalne administrowanie to dla nas nie tylko ścieżka zawodowa, ale również prawdziwa pasja. Do wykonywanych przez nas obowiązków podchodzimy zawsze indywidualnie i z troską o wymagania naszych Klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, dzięki któremu możemy oferować zarządzanie nieruchomościami realizowane na najwyższym poziomie.

Mają Państwo pytania? Szukają Państwo profesjonalnego zarządcy nieruchomości, który usprawni funkcjonowanie wspólnoty mieszkaniowej? Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą oraz do odwiedzin naszego biura w Poznaniu.

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".